cash in pills

Cash in Pills – recenzja i opinie. Zarabiaj na zdrowiu!

Cash in Pills to program partnerski oferujący zarabianie przez Internet poprzez promocję i sprzedaż suplementów diety. Rozwiązanie to jest polecane osobom, które interesują się tematyką optymalizacji zdrowia oraz chcą zarobić dodatkowe pieniądze. Z poniższej recenzji dowiesz się, jak działa Cash in Pills i jakie możliwości oferuje.+

Co to jest Cash in Pills?

Jest to program partnerski obecny na rynku od 2011 r., czyli już ponad 10 lat. Od momentu pojawienia się w sieci, Cash in Pills mocno ewoluował i rozwinął się.

W zasobach programu partnerskiego znajdziemy kilkadziesiąt produktów należących do kategorii „Zdrowie i uroda”. Rejestrując się w programie, otrzymamy możliwość promocji ofert, dzięki czemu będziemy mogli zarabiać na ich sprzedaży. Warto zaznaczyć, że pojedyncza sprzedaż pozwoli osiągnąć nawet do kilkuset złotych zysku, co czyni Cash in Pills jednym z niewielu programów partnerskich oferujących tak wysokie stawki prowizyjne.

Jak rozpocząć współpracę z Cash in Pills?

Na początek warto zaznaczyć, że program partnerski Cash in Pills jest całkowicie darmowy. Nie ma konieczności wnoszenia jakiegokolwiek wkładu finansowego.

cash in pills ekran główny

Zarabianie można zacząć zaraz po rejestracji. Aby tego dokonać należy przejść pod adres: www.cashinpills.com/index/register, wypełnić formularz rejestracyjny oraz potwierdzić uczestnictwo w programie poprzez link aktywacyjny, który otrzymamy drogą mailową.

Obsługa interfejsu

Po zalogowaniu się do panelu partnerskiego, zauważymy, że posiada on minimalistyczną szatę graficzną oraz jest bardzo intuicyjny. Znajdziemy tam wszystkie niezbędne informacje, których na co dzień potrzebuje marketer afiliacyjny.

Strona główna panelu pokazuje najważniejsze statystyki z danego miesiąca (fot. 1):

 • bieżące saldo zarobków,
 • liczba chargebacków,
 • liczba sprzedaży,
 • łącznie saldo zgromadzonych środków.
cash in pills statystyki
(fot. 1)

Ponadto na stronie głównej programu partnerskiego znajdziemy informacje o naszym opiekunie klienta. Z łatwością możemy skontaktować się z nim poprzez e-mail, telefon, skype oraz WhatsApp.

Oprócz tego, na stronie głównej zamieszczane są aktualności np. dotyczące wypłaty środków czy dodania nowego produktu do oferty.

Menu znajdujące się po lewej stronie oferuje szereg funkcji. Poniżej zostały one pokrótce omówione.

Linki i kreacje

Tutaj znajdziesz wszystkie oferty dostępne w programie partnerskim Cash in Pills. Można je sortować według wybranych kategorii czy rynków, na których owe produkty możemy promować.

Menu „linki i kreacje” daje następujące możliwości:

 • filtrowanie produktów według interesujących nas kryteriów;
 • pobieranie linków afiliacyjnych;
 • pobieranie materiałów promocyjnych, jak banery, zdjęcia;
 • generowanie formularzy iframe.

Prowizje

Kolejne menu to „Prowizje”, dzięki któremu sprawdzimy status naszych aktualnych sprzedaży. Dane te możemy filtrować, wybierając dowolny przedział czasowy, rodzaj kampanii czy kraj promocji.

Statystyki

Menu „Statystyki” domyślnie pokazuje dane dotyczące konwersji w miesiącu bieżącym. Całość opatrzona jest czytelnym wykresem, na którym możemy obserwować liczbę kliknięć oraz sprzedaży.

Menu jest bardzo rozbudowane. Możemy tam sprawdzić statystyki z podziałem na kampanie, kreacje, konkretne produkty czy kraje, strony, SubId, a także statystyki chargeback. Te dane z pewnością okażą się wystarczające, by móc analizować nasze działanie promocyjne, wyciągać wnioski oraz wprowadzać zmiany, które wpłyną na poprawę konwersji.

Poleć nasz serwis

Cash in Pills oferuje możliwość zarabiania nie tylko na sprzedaży produktów, ale także poprzez promowanie samego programu partnerskiego.

Na czym to polega? Możesz wygenerować specjalny link afiliacyjny. Jeżeli zainteresowana osoba kliknie w niego, zarejestruje się, a następnie zacznie zarabiać, otrzymasz 5% prowizji od transakcji generowanych przez takiego partnera.

Konto

Tutaj znajdziesz informacje o swoim koncie oraz zmienisz dane adresowe. Ponadto znajdziesz także opcje płatności, dzięki którym zmienisz walutę, typ płatności oraz minimalny próg do wypłaty środków.

Jakie produkty oferuje Cash in Pills?

Aby zobaczyć listę wszystkich produktów dostępnych w ofercie, należy kliknąć w menu „Linki i kreacje” lub w symbol kapsułki, znajdujący się w nagłówku strony i podpisany „Produkty”.

Zdecydowana większość produktów oferowanych w ramach programu Cash in Pills to suplementy diety. Klikając w wybraną ofertę, przeniesiemy się na stronę, gdzie znajdziemy opis danego produktu, linki afiliacyjne, a także różnorodne materiały służące promocji.

Materiały marketingowe, które możesz wykorzystać:

 • banery,
 • artykuły na temat produktów,
 • obrazki – zdjęcia produktowe,
 • referencje,
 • mailing.

Kategorie produktów

Aktualnie w ofercie Cash in Pills znajduje się ponad 40 produktów, które można promować prawie na całym świecie, dzięki stronom docelowym dostępnym w różnych wersjach językowych. Zatem Cash in Pills pozwala zarabiać nie tylko w Polsce, ale także na innych rynkach, co zdecydowania zwiększa możliwości.

Warto zaznaczyć, że Cash in Pills oferuje wysokie prowizje od 30% do nawet 40%. W tej kategorii może konkurować jedynie z NutriProfis.

W Cash in Pills dostępne są następujące kategorie produktów:

 • Kulturystyka,
 • Męskie sprawy,
 • Odchudzanie,
 • Zdrowie i uroda,
 • Libido.

Jeżeli zatem posiadasz źródło ruchu (blog, strona internetowa, konto w social media), które tematycznie nawiązuje do ww. kategorii, z pewności zarobisz niemałe pieniądze.

Jak zacząć zarabiać z Cash in Pills?

Wielu początkujących partnerów zastanawia się, jak zacząć osiągać pierwsze dochody z Cash in Pills. Nie jest do tego konieczne posiadanie bloga czy strony internetowej, ale oczywiście jest wskazane. Z oferty programu partnerskiego z pewnością będą zadowolone osoby, które prowadzą blogi o tematyce powiązanej ze zdrowiem, urodą czy biohackingiem. Jeżeli masz duże ambicje i oczekiwania wobec Cash in Pills, rekomendujemy zarabianie na blogu.

Suplementy diety dostępne w Cash in Pills można promować również poprzez Facebook, profil na Instagramie, fora internetowe, a także za pośrednictwem Google Ads, Facebook Ads czy reklam natywnych.

Plusy i minusy Cash in Pills

Aby mieć pełny obraz recenzowanego programu partnerskiego, postanowiliśmy wyłonić plusy i minusy:

Plusy:

 • wysokie prowizje – nawet do 40%;
 • wysokiej jakości produkty;
 • prowizje od powracających klientów;
 • dedykowany opiekun klienta;
 • bardzo szeroki wybór materiałów promocyjnych;
 • możliwość promocji na wielu rynkach.

Minusy:

 • brak możliwości wypłaty środków systemem płatności Paysera.

Cash in Pills – opinie

W sieci dostępnych jest wiele programów partnerskich, które oferują zarabianie na promowaniu suplementów diety. Problem w tym, że ciężko znaleźć taki program, w którym do każdego partnera podchodzi się indywidualnie. Co gorsze, często możemy także spotkać programy, które są niewypłacalne. W przypadku Cash in Pills mamy pewność, że support jest pomocny, a zarobione pieniądze zawsze otrzymamy na czas.

Wysoka jakość produktów, terminowe wypłaty oraz obecność Cash in Pills na wielu rynkach to czynniki, które sprawiają, że program cieszy się bardzo dobrymi opiniami partnerów z całego świata.

Podsumowanie

Cash in Pills oferuje niezwykle szeroki wachlarz produktów, które są poszukiwane na rynku i chętnie kupowane. Jeżeli jesteś posiadaczem źródła ruchu, które skupia się na takich tematach, jak zdrowie, uroda, odchudzanie, budowanie sylwetki czy oczyszczanie organizmu, możesz wykorzystać możliwości, jak daje ci Cash in Pills. Pamiętaj, że nie musisz ograniczać się jedynie do promocji w Polsce. Recenzowany program partnerski pozwala osiągać rewelacyjne dochody również w całej Europie, Azji czy Ameryce Północnej.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *