everad recenzja

Recenzja Everad – zarabiaj na zdrowiu, promując suplementy diety i kosmetyki!

Everad to jedna z wielu sieci afiliacyjnych dająca możliwość zarabiania poprzez promowanie suplementów diety oraz różnego rodzaju kosmetyków.

Wielu partnerów współpracujących z recenzowaną siecią osiąga spore dochody.

Jeżeli posiadasz blog, stronę internetową lub korzystasz z takich rozwiązań, jak Google Ads czy Facebook Ads, możesz zmonetyzować ruch.

Z poniższej recenzji dowiesz się, jak działa sieć afiliacyjna Everad, jakie produkty oferuje oraz najważniejsze – czy warto nawiązać współpracę?

Co to jest Everad?

Everad to sieć afiliacyjna działająca z branży „zdrowie i uroda” i jednocześnie bezpośredni reklamodawca wszystkich swoich ofert. Została założona w 2012 r. i jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci partnerskich na świecie.

everad

W Everad znajdziesz ponad 130 ofert, które możesz promować niemalże na całym świecie. Dodatkowo, sieć posiada rozbudowane call center z pracownikami mówiącymi w wielu językach, dzięki czemu obsługa zamówień (leadów) przebiega niezwykle szybko i sprawnie.

Everad swą działalność opiera na modelu CPA (Cost Per Action). Oznacza to, że otrzymasz wynagrodzenie, np. prowizję od sprzedaży, za klienta, który z twojego polecania dokona zakupu jakiegoś produktu.

Jak zacząć współpracę z Everad?

Aby rozpocząć zarabianie przez internet z siecią Everad, należy zarejestrować się na stronie everad.com, podając następujące dane (fot. 1):

 • adres e-mail;
 • dane komunikatora do szybkiego kontaktu: Skype lub Telegram;
 • nazwę użytkownika;
 • hasło.
everad rejestracja
(fot. 1)

Po wprowadzeniu powyższych danych, możesz zalogować się do panelu. Na adres e-mail podany w trakcie rejestracji, otrzymasz link aktywacyjny, który należy dodatkowo kliknąć, by w pełni wykorzystać możliwości konta.

Interfejs partnera

Panel użytkownika jest przejrzysty i zawiera wszystkie niezbędne informacje (fot. 2). Możemy zmieniać wersje językowe panelu, wybierając: angielski, rosyjski, niemiecki, wietnamski oraz tajski. Niestety sieć nie udostępnia interfejsu w języku polskim, co może być kłopotliwe dla osób nieznających wyżej wymienionych języków.

everad panel użytkownika
(fot. 2)

Na stronie głównej, po zalogowaniu, ujrzysz podstawowy raport z podziałem na oferty, kampanie, źródła ruchu, kraje czy inne kryteria.

Górna belka menu zawiera dostęp do takich informacji, jak:

 • Statystyki,
 • Kombinacje
 • Oferty,
 • Kampanie,
 • Narzędzia,
 • Finanse,
 • Wiadomości,
 • Wsparcie zespołu Everad.

Interfejs raportowania pozwala śledzić szczegółowe wskaźniki oraz poszczególne kampanie. Początkowo z pewnością zainteresują cię ogólne statystyki. Jednak wraz z rozwojem swojej afiliacyjnej działalności będziesz oczekiwać więcej, dzięki czemu za pomocą systemu raportowania, sprawdzisz, jak dana oferta konwertuje np. wśród określonej grupy wiekowej odbiorców.

Jakie produkty oferuje Everad?

W ofercie sieci afiliacyjnej znajdziesz ponad 130 ofert, które możesz promować w wielu krajach. Pomogą ci w tym strony docelowe przygotowane w wielu różnych językach. Jeżeli zdecydujesz się na promocję konkretnej oferty należy wybrać „Request access”.

everad oferta produktów

Każdy produkt oferowany w ramach Everad posiada swoją podstronę w systemie, na której znajdziesz:

 • szczegółowy opis oferty
 • informacje, w jakich krajach możesz promować ofertę;
 • linki do stron docelowych;
 • restrykcje – odnoszą się do krajów lub regionów, w których nie wolno promować ofert;
 • dozwolone i niedozwolone źródła ruchu.

Everad oferuje szeroki wybór kategorii produktów takich, jak: odchudzanie, zdrowie stawów, nadciśnienie, brodawczaki, pasożyty, cukrzyca, łuszczyca, wybielanie skóry, odmładzanie, zdrowie psychiczne, grzybica paznokci, polowanie i wędkarstwo, powiększanie biustu, wzmacnianie męskości, zdrowie kobiet, hemoroidy, zdrowie oczu, żylaki oraz inne.

Za sprzedaż każdego produktu otrzymasz od 20 do nawet 40 dolarów prowizji. Posiadając np. blog generujący duży ruch, możesz go przekształcić w dochodowy biznes!

Wsparcie

Każdy partner, który zarejestruje się w Everad otrzyma możliwość kontaktu z dedykowanym opiekunem konta, który będzie do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 7:00 do 21:00 (fot. 3).

everad support
(fot. 3)

Wypłata środków

Everad oferuje wypłatę środków w dolarach amerykańskich za pośrednictwem przelewu oraz takich platform, jak: PayPal, Directadvert, Clickscloud oraz kilku innych.

Dlaczego warto dołączyć do sieci Everad?

Przekonaj się, jakie są plusy współpracy z Everad.

Jakość produktów

Właścicielem wszystkich produktów produktów jest Everad. Sieć czuwa nad jakością swoich ofert. Mamy pewność, że są one przebadane oraz spełniają wszystkie normy europejskie. Ponadto sieć dysponuje systemem kontroli, który ma celu zapobiegać produkcji podróbek.

Wysoki wskaźnik akceptacji zamówień

Kiedy skierujesz potencjalnego klienta na stronę docelową konkretnego produktu, dostanie on możliwość złożenia zamówienia. Jeśli pozostawi dane kontaktowe, otrzyma kontakt zwrotny, podczas którego pracownik call center potwierdzi zainteresowanie klienta produktem. Jeżeli klient potwierdzi zamówienie, ty otrzymasz prowizję! Pracownicy call center współpracującego z Everad mówią w wielu językach, dzięki czemu realizacja zamówień przebiega sprawnie. Są przeszkoleni z technik sprzedażowych w taki sposób, by każdy kontakt z klientem zakończył się sukcesem i prowizją, która zostanie ci przyznana (lead).

Natychmiastowe płatności

W Everad nie musisz czekać 30 dni na wypłatę środków. Wypłaty dokonywane są 3, a nawet 4 razy dziennie, dzięki czemu możesz liczyć na stały zastrzyk gotówki, pod warunkiem, że regularnie generujesz sprzedaże.

Wysoki współczynnik konwersji

Strony docelowe produktów oferowane przez Everad są regularnie dopracowywane, by każda wizyta potencjalnego klienta zakończyła się wygenerowanym leadem. Sieć oferuje jedne z najwyższych prowizji na rynku.

Doskonałe wsparcie supportu

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące funkcjonowania sieci, możesz wysyłać zapytania przez 24 godziny na dobę! Twój osobisty menedżer konta skontaktuje się z tobą, oferując najlepsze rozwiązanie. Zespół wparcia Everad pomoże ci także dobrać oferty do źródeł ruchu oraz podpowie, jak zwiększyć konwersję.

Minusy?

Sieć afiliacyjna Everad oferuje swoje produkty z wysyłką za pobraniem, co może zniechęcić klientów, którzy wolą płacić za pomocą takich środków płatniczych, jak karta kredytowa, debetowa czy blik.

W jaki sposób promować oferty Everad?

Najlepszym sposobem na osiągnięcie wysokich zysków z Everad jest pozyskiwanie ruchu z własnej strony internetowej, której tematyka odpowiada charakterowi reklamowanego produktu. Dlatego na stronach poświęconych odchudzaniu, warto promować tabletki odchudzające. Z kolei na stronach związanych z oczyszczaniem organizmu, sprawdzą się oferty mające na celu eliminację toksyn i pasożytów. Analogicznie należy działać z innym kategoriami produktów.

Popularne sposoby promocji ofert Everad

 • Facebook Ads;
 • Google Ads;
 • Pinterest Ads;
 • reklama natywna;
 • reklama typu „push”;
 • mailing;
 • SEO.

Podsumowanie

Everad to sieć z ponad 8-letnim doświadczeniem w branży „zdrowie i uroda”. Oferuje szeroki wachlarz produktów promujących zdrowie, które odniosły sukces na rynku, a partnerzy je promujący zarobili miliony dolarów.

Jeżeli jesteś posiadaczem witryny internetowej, która skupia się na takich tematach, jak zdrowie i uroda, powinieneś wypróbować możliwości Everad. Dzięki temu zwiększysz ruch na swojej stronie, przemieniając ją w źródło pasywnego dochodu.

Na uwagę zasługuje fakt, że Everad udostępnia afiliantom strony docelowe w wielu językach, dzięki czemu mogą oni promować oferty w Europie, USA czy w Azji. Marketerzy, którzy posiadają źródła ruchu na tych rynkach z pewnością zarobią krocie!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *