NutriProfits – recenzja i opinie. Jak zarabiać, promując zdrowie?

NutriProfits to program partnerski, który umożliwia zarabianie pieniędzy poprzez promowanie suplementów diety. To świetne rozwiązanie dla osób, które szukają dodatkowego źródła zarobków i chcą zdobyć doświadczenie w afiliacji. Ta gałąź marketingu internetowego rozwija się niezwykle szybko i pozwala osiągać ogromne dochody. Z poniższej recenzji dowiesz się, jak zacząć zarabiać z NutriProfits.

Co to jest NutriProfits?

Jest to program partnerski założony w 2013 r. przez specjalistów mających wieloletnie doświadczenie w branży e-commerce. Pod marką NutriProfits kryje się kilkadziesiąt wysokiej jakości produktów z kategorii „Zdrowie i uroda”. Zasady są proste – partner (osoba współpracująca z NutriProfits) promuje wybrane przez siebie produkty i otrzymuje prowizję od ich sprzedaży. W tym miejscu należy zaznaczyć, że prowizje są niemałe. Pojedyncza transakcja może przynieść nawet do kilkuset złotych zysku!

nutriprofits ekran startowy

Po zarejestrowaniu się, od razu można rozpocząć promocję. Nie jest wymagany żaden wkład finansowy. Program ten jest całkowicie wolny od jakichkolwiek opłat.

Jak zacząć współpracę z NutriProfits?

Na początek należy zarejestrować się w systemie podając niezbędne dane.

nutriprofits rejestracja

NutriProfits sygnuje się hasłem „program partnerski od afiliantów dla afiliantów”. Oznacza to, że został w całości stworzony przez osoby zajmujące się marketingiem internetowym. I da się to odczuć, poruszając się po panelu, bowiem jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Mimo minimalizmu i przejrzystości, w NutriProfits znajdziemy wszystkie niezbędne raporty.

Interfejs raportowania

W zakładce „Dashboard” znajduje się podsumowanie bieżącego miesiąca zawierające takie dane, jak:

 • liczba unikalnych kliknięć
 • liczba transakcji
 • współczynnik konwersji
 • saldo zgromadzonych w danym miesiącu środków

nutriprofits dashboard

Każdemu partnerowi przypisany jest osobisty opiekun konta, z którym partner może w dowolnej chwili się skontaktować. Ponadto panel zawiera także informacje o najnowszych ofertach.

nutriprofits opiekun konta

Szczegółowe informacje na temat sprzedaży dostępne są w menu „Raporty”. Zawierają one informacje o transakcjach z poszczególnych dni. Pokazują, jak dany produkt konwertuje oraz jakie są najbardziej efektywne źródła ruchu. Dodatkowo, szczegółowe raporty uwzględniają także informacje o zwrotach oraz urządzeniach, za pośrednictwem których klienci dokonywali transakcji.

Informacje te są niezwykle przydatne, pozwalają analizować ruch, wyciągać wnioski oraz podejmować działania zmierzające do poprawy konwersji i podniesienia ilości sprzedaży.

NutriProfits jako jeden z niewielu programów partnerskich może pochwalić się dożywotnim czasem życia ciasteczek. W praktyce oznacza to, że jeżeli twój potencjalny klient zapozna się z ofertą, ale dokona zakupu za dwa miesiące lub nawet później, w takiej sytuacji także otrzymasz otrzymasz prowizję. Dodatkowo prowizja naliczana jest także, za każdego powracającego klienta, który wcześniej dokonał zakupu.

Produkty dostępne w ofercie NutriProfits

W zakładce „Oferty” znajdują się informacje o wszystkich produktach dostępnych w ofercie NutriProfits. Są to wysokiej jakości suplementy diety. Każdy z nich posiada dedykowaną podstronę w systemie, na której znajduje się opis produktu oraz linki afiliacyjne. Zawierają one unikalny ciąg cyfr oraz liter, dzięki czemu system pozwala sprawnie przypisać prowizję za sprzedaż do konta właściwego partnera.

nutriprofits produkty

Na każdej podstronie produktu znajdują się także materiały reklamowe, które można wykorzystywać w ramach promocji:

 • zdjęcia produktów (amatorskie, jak i profesjonalne);
 • bannery;
 • materiały wideo;
 • produktowa dokumentacja techniczna;
 • inne narzędzia usprawniające promocję.

Kategorie produktów

NutriProfits posiada szeroki wachlarz ofert. Na chwilę obecną dostępnych jest 39 produktów, które można promować w prawie 50 krajach! Strony docelowe zostały stworzone w wielu wersjach językowych, dzięki czemu działania promocyjne nie muszą ograniczać się wyłącznie do Polski. W większości przypadków, prowizja za każdą sprzedaż wynosi od 30% do nawet 40%.

nutriprofits suplementy, nutriprofits oferta, panel z ofertą nutriprofits

W NutriProfits znajdziesz produkty z następujących kategorii:

 • Odchudzanie
 • Potencja
 • Łysienie
 • Trądzik
 • Kulturystyka

Oprócz powyższych, najbardziej popularnych kategorii, dostępne są także inne, takie jak: Przeciw starzeniu, Powiększanie biustu, Oczyszczanie organizmu, Zdrowie stawów, Kobiece libido, Nootropiki, Chrapanie, Bezsenność, Testosteron, Tarczyca oraz Żylaki.

Linki afiliacyjne

W NutriProfits dostępne są dwa rodzaje linków afiliacyjnych:

 1. Standardowy link afiliacyjny – kieruje do strony docelowej w konkretnym języku.
 2. GEO link afiliacyjny – kieruje do strony docelowej w języku odpowiadającym lokalizacji, w jakiej potencjalny klient się znajduje.

NutriProfits – jak zarabiać?

Posiadanie bloga lub strony internetowej nie jest konieczne, aby zacząć zarabiać w NutriProfits, choć oczywiście jest to wskazane. Posiadacze blogów o odchudzaniu czy zdrowym żywieniu, z powodzeniem mogą promować na nich suplementy diety na odchudzanie czy produkty wspierające detoks organizmu.

nutriprofits jak zarabiać

Partnerem NutriProfits może zostać każdy, kto posiada np. własną stronę internetową, blog, fanpage lub grupę na Facebooku, profil na Instagramie, forum lub inne miejsce w sieci, które generuje ruch, i dzięki któremu może dotrzeć do potencjalnych klientów.

Aby rozpocząć współpracę z NutriProfits prowadzenie działalności gospodarczej nie jest konieczne.

Wypłata środków

Zgromadzone na koncie środki wypłacane są raz w miesiącu do 21-go dnia każdego miesiąca i obejmują saldo z poprzedniego miesiąca. Aby dokonać wypłaty, stan konta musi przekroczyć 100 EUR lub 80 GBP lub 120 USD lub 400 PLN.

Jakie są opinie o NutriProfits?

W Internecie co chwila pojawiają się nowe programy partnerskie. Czas ich życia często bywa krótki, dlatego warto współpracować z programami, które są na rynku od lat, i które otrzymują pozytywne rekomendacje. Jeśli chodzi o program partnerski NutriProfits, opinie są bardzo dobre. Partnerzy współpracujący z recenzowanym systemem chwalą sobie terminowe wypłaty, możliwość promocji produktów na wielu rynkach zagranicznych oraz merytoryczne wsparcie supportu.

NutriProfits to marka, którą dotychczas można było spotkać na takich eventach, jak: Affiliate World, CPA Life, Affiliate Summit, Affiliate Expo czy SEO Festiwal corocznie organizowany w Katowicach. Obecność na takich wydarzeniach pokazuje, że NutriProfits poważne podchodzi do tematu afiliacji oraz buduje zaufanie wśród swoich partnerów.

NutriProfits to marka znana na całym świecie i zrzeszająca afiliantów z różnych zakątków globu. Pozytywne opinie o NutriProfits można przeczytać na blogach autorytetów w dziedzinie afiliacji, takich jak Zac Johnson czy IamAttila.

Plusy i minusy NutriProfits

Plusy:

 • wysokie prowizje sięgające nawet 40%;
 • dożywotni czas życia cookies;
 • prowizje od powracających klientów;
 • wysokiej jakości produkty;
 • szeroki wybór materiałów reklamowych.
 • dedykowany opiekun klienta.

Minusy:

 • tylko trzy formy płatności (przelew bankowy, Paxum, ePayments).

Podsumowanie

Program oferuje szeroki wachlarz poszukiwanych produktów, takich jak tabletki na odchudzanie, na potencję czy suplementy diety wspomagające oczyszczanie organizmu. NutriProfits jest właścicielem wszystkich produktów oferowanych w ramach tego programu, a zatem mamy pewność, że są to suplementy diety charakteryzujące się wysoką jakością.

Decydując się na współpracę z NutriProfits nie trzeba ograniczać się tylko do jednego rynku. Oferty z powodzeniem można promować w całej Europie, w Stanach Zjednoczonych czy w Azji. Otwiera to przed partnerami niezwykle szerokie możliwości.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *