terra leads

TerraLeads – pierwsze na świecie centrum CPA

TerraLeads to sposób na zmonetyzowanie ruchu na twoim blogu, stronie internetowej lub za pomocą płatnych reklam. Jeżeli chcesz wejść do świata marketingu afiliacyjnego i czerpać spore zyski, być może recenzowana sieć pomoże ci osiągnąć cel. Afiliacja to sposób na zarabianie naprawdę dużych pieniędzy, o czym przekonały się już miliony twórców, blogerów oraz instagramerów z całego świata. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czy warto rozpocząć współpracę z TerraLeads, zapoznaj się z naszą recenzją.

Co to jest TerraLeads?

Marka określa się mianem „The world’s first CPA hub”, co oznacza, że jest pierwszym na świecie centrum (hubem) ofert CPA (Cost Par Action). TerraLeads to sieć skupiona głównie na kategorii „zdrowie i uroda” oferująca suplementy diety na odchudzanie czy wspomagające ogólne zdrowie organizmu. Mimo szerokiego wachlarza środków mających na celu promować zdrowie, w TerraLeads znajdziemy także sprzęt elektroniczny oraz produkty wspomagające rehabilitację. Trzeba przyznać, że oferta jest bogata i każdy posiadacz strony internetowej lub innych źródeł ruchu, z pewnością znajdzie coś, co go zainteresuje.

terra leads

Różnica pomiędzy TerraLeads a innymi sieciami CPA polega na tym, że recenzowana sieć jest odpowiedzialna za wszystkie dostępne oferty, co oznacza, że kontroluje proces ich produkcji i wpływa na wysoką jakość. To z kolei przekłada się na opinie partnerów, ale także klientów, którzy chętnie wracają po sprawdzone produkty.

Co ciekawe, TerraLeads oferuje możliwość wprowadzenia własnego produktu do oferty. Aby to zrobić, należy skontaktować się ze wsparciem i przesłać swój pomysł. Zespół kreatywny oceni potencjał twojego pomysłu i zajmie się jego realizacją.

Jak rozpocząć współpracę z TerraLeads?

Aby zacząć promować oferty, należy zarejestrować się na stronie terraleads.com. W procesie rejestracji należy podać:

 • adres e-mail;
 • sposób, w jaki najszybciej można się z tobą skontaktować – do wyboru: Skype, Telegram lub Viber;
 • hasło.

terra leads rejestracja

Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość z prośbą o weryfikację konta. Polega ona na udzieleniu odpowiedzi na pytania dotyczące źródeł ruchu oraz twojego doświadczenia w marketingu afiliacyjnym. Po pomyślnej weryfikacji, dostaniesz kolejną wiadomość informującą, iż twoje konto zostało aktywowane. Gratulacje!

Interfejs raportowania

Trzeba przyznać, że TerraLeads oferuje szerokie możliwości generowania raportów, ale najbardziej istotne dane ujrzysz zaraz po zalogowaniu:

 • Wykres „Leads” obrazujący wszystkie sprzedaże z podziałem na potwierdzone, jak i nie potwierdzone leady.
 • „Top Nutra Offers” – najlepsze oferty z podziałem na produkty, rynki oraz wypłatę. Warto zauważyć, że Polska znajduje się na podium. A to oznacza, że produkty oferowane w TerraLeads cieszą się dużym zainteresowaniem na polskim rynku.
 • Dane twojego dedykowanego menedżera – możesz skontaktować się z nim w łatwy sposób poprzez e-mail, Skype oraz Telegram.

Klikając w boczną belkę menu, uzyskasz dostęp do szczegółowych raportów, które możesz generować oraz zapisywać do plików CSV czy XML.

Produkty dostępne w TerraLeads

Aby przejść do listy produktów, które możesz promować w ramach współpracy z TerraLeads, należy wybrać „Offers”.

Dostępne kategorie:

 • Dieta i odchudzanie,
 • Uroda,
 • Zegarki i biżuteria,
 • Zdrowie,
 • Dla dorosłych,
 • White Hat.

terra leads produkty

Każda z ofert dostępnych w TerraLeads posiada strony docelowe w wielu językach, dzięki czemu będziesz mógł promować produkty na różnych, światowych rynkach. Strony docelowe dostosowane są do wymagań Google Ads czy Facebook Ads.

Jak zacząć zarabiać z TerraLeads?

Aby zacząć zarabiać z TerraLeads, należy założyć konto i wygenerować link afiliacyjny, dzięki któremu będziesz mógł promować wybraną ofertę.

Sposoby na promocję ofert:

 • Google Ads
 • Facebook Ads, który jednocześnie daje ci możliwość promocji na Instagramie.
 • Własna strona internetowa – jeżeli jesteś posiadaczem strony o szeroko pojętym zdrowiu, oferta TerraLeads z pewnością sprosta twoim oczekiwaniom. Możesz promować suplementy diety na odchudzanie, tabletki pomagające oczyścić organizm z toksyn oraz wiele, wiele więcej.
 • Reklama natywna,
 • Reklama „push”.

Aby zacząć współpracę z TerraLeads, posiadanie działalności gospodarczej nie jest konieczne.

Zalety TerraLeads

Zobacz, dlaczego warto dołączyć do TerraLeads.

Szeroka gama wysokiej jakości produktów

Wszystkie produkty oferowane w sieci afiliacyjnej są testowane oraz badane, by spełnić europejskie standardy. Dzięki temu masz pewność, że dostarczasz klientowi ofertę, z której będzie zadowolony, i po którą (być może) sięgnie po raz kolejny.

W TerraLeads znajdziesz setki ofert, a nowe dodawane są systematycznie. Wygenerowany lead gwarantuje ci zysk od 20 do 25 dolarów.

Wysoki wskaźnik akceptacji leadów

Kiedy klient trafi na promowaną przez ciebie ofertę i będzie nią zainteresowany, powinien zostawić dane kontaktowe. Po krótkim czasie, z klientem kontaktuje się pracownik call center, który ustala, czy klient nadal nadal wyraża zainteresowanie produktem. Jeśli tak, oznacza to, że udało ci się wygenerować leada! Pracownicy call center mówią w wielu językach i dokładają wszelkich starań, aby niepotwierdzony lead przekształcił się w lead potwierdzony, dzięki czemu otrzymasz prowizję.

Szybkie wypłaty – na żądanie

W TerraLeads nie musisz czekać na wypłatę miesiąc, ani nawet pół miesiąca. Płatność możesz zrealizować w każdej chwili, a jej kwota minimalna wynosi 50 dolarów.

Dogodne formy płatności

Zarobione środki możesz wypłacić zwykłym przelewem, jak również za pośrednictwem popularnych platform: Webmoney, PayPal, Paxum, Capitalis, QiWi, Yandex i inne.

TerraStore

TerraLeads oferuje nietypowy sklep dla swoich partnerów. Za każdego potwierdzonego leada otrzymasz specjalne, wirtualne monety t-coin (Terra coins), które potem możesz wymienić na prezenty w sklepie TerraStore.

Wsparcie

Jak wspomnieliśmy wcześniej, każdy partner może liczyć na całodobowe wsparcie dedykowanego opiekuna. Pomoże ci on rozwiązać wszelkie problemy, jakie mogą wyniknąć w trakcie współpracy.

Czy TerraLeads posiada jakieś minusy?

Do minusów możemy zaliczyć dość rozbudowany panel użytkownika, którego obsługa może sprawiać problemy początkującemu partnerowi. Niestety system nie jest przetłumaczony na język polski, co może zniechęcać osoby nieznające języka angielskiego lub rosyjskiego.

Drugim minusem może być fakt, że wszystkie oferty w TerraLeads wysyłane są za pobraniem, dlatego wielu potencjalnych klientów zainteresowanych płatnością kartą debetową lub kredytową, może zrezygnować z zakupu.

Podsumowanie: czy warto dołączyć do TerraLads?

Marketing afiliacyjny ciągle się zmienia, a TerraLeads umie podążać za tymi zmianami i dostosowuje się do wymagań rynku oraz partnerów. To jedno z najbardziej rozbudowanych centrów CPA, jakie można spotkać w internecie.

Możliwości, jakie oferuje TerraLeads z pewnością spełnią oczekiwania doświadczonych marketerów, którzy szukają dobrze konwertujących ofert. Sieć zapewnia szeroki wybór produktów, które są poszukiwane na rynku, jak chociażby tabletki na odchudzanie czy produkty przeznaczone dla dorosłych. Co bardzo ważne – TerraLeads to sieć odpowiedzialna za wszystkie produkty oferowane w ramach współpracy, dlatego mamy pewność, że są one przebadane, bezpieczne i spełniają restrykcyjne normy europejskie.

I najważniejsze – rozpoczynając współpracę z TerraLeads możesz rozszerzyć swoje działania promocyjne niemalże na cały świat.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *